سامانه همکاری در فروش و کسب درآمد

سامانه همکاری در فروش و کسب درآمد چمون بیوتی می‌تواند منبع کسب درآمد مطمئنی برای شما همراه و همکار جدید باشد. رسیدن زود هنگام به موفقیت اصطلاحا یک شبه، مانع بسیار بزرگی برای پیشرفت است. با ثبت نام شما در سامانه کسب درآمد چمون این اطمینان را به شما می‌دهیم که موفقیت شما حتمی است!!
مشروط به میزان تلاش و پشتکار خودتان.

همواره بخاطر داشته باشید که رمز موفقیت در شروعی ساده و فکر به بهبود می باشد

چمون بیوتی با سیستم همکاری در فروش به شما وعده درآمدهای سرشار را می‌دهد، اما این وعده نیازمند تلاش و تصمیمات درست است. قطعا در دنیای امروز که برمبنای ارتباط با دیگران بناشده است، یکی از استراتژی‌های کسب موفقیت ایجاد ارتباط با سایر افراد و پلتفرم های مختلف است. تنها کافیست اعتماد  کسب کنید.

تنها کافیست لینک ارجاع اختصاصی خود را دراختیار مخاطبان قرار دهید یا آنرا در صفحه شبکه اجتماعی معرفی کنید. از این طریق می‌توانید مخاطبان بیشتری را به جمع مخاطبان کنونی خود اضافه کنید.

همکاری در فروش

سامانه همکاری در فروش و کسب درآمد چمون بیوتی منبع درآمد خوبی برای همه اقشار جامعه « نوجوانان، جوانان، علاقمندان شغل دوم، خانم های خانه دار یا هرشخصی که می خواهد لذت کسب درآمد از راه دور را تجربه کند » می تواند باشد.

  • به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید و مطمئن هستی ؟
  • خوب جایی اومدی

برای کسب درآمد میلیونی از چمون بیوتی بدون نیاز به سرمایه !! تنها کافیست روابط عمومی خوب و تعامل بالا با اطرافیان خود  داشته باشین.

حتی نیاز به داشتن صفحه پرمخاطب در شبکه  های اجتماعی هم نیست و تنها کافیست که با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از  چمون بیوتی با لینک ارجاع خودتان، کمیسیون دریافت کنید.

با سامانه همکاری در فروش چمون بیوتی فقط با ثبت نام افراد هم، به شما درآمد پرداخت خواهد شد.

۱. ارتقا عضویت

سامانه همکاری در فروش و کسب درآمد چمون بیوتی به گونه ای طراحی شده است که براحتی کاربران می توانند ارتقا سطح عضویت یابند!!! با امکانات فراوانی که در سامانه ایجاد شده است، میتوانید لذت یک فروش حرفه ای را تجربه کنین.

۲. بازاریابی حرفه ای

در این سامانه کاربران میتوانند فقط با یک کلیک به همکار فروش تبدیل شوند و شروع به کسب درآمد کنند. در پنلی که در اختیار شما قرار میگیرد لینک های بازاریابی، ارجاع ها، زیرمجموعه ها ، سوابق پرداخت ، تاریخچه فعالیت ، گزارشات آماری دقیق و… در دسترس می باشد. بازاریابان میتوانند لینک های خود را از قسمت لینک های بازاریابی کپی کنند و برای فروش در شبکه های اجتماعی خود  یا در اختیار سایر افراد قراردهند. 

۳. سیستم زیرمجموعه گیری حرفه ای

همکاران فروش میتوانند بعد از ارتقا به سطح دو ، اقدام به گرفتن زیرمجموعه کنند و تا سه سطح پایین تر هر فرد می تواند از سود فروش بهره ببرد.

۴. سیستم دنبال کردن فروشنده های محبوب

مشتری های شما میتوانند اگر به محصولات شما که در سامانه چمون بیوتی موجود شده، علاقه دارند، شما را دنبال کنند تا هر زمانی که توسط شما  محصول جدیدی منتشر شد، برای تمام دنبال کننده هایتان یک ایمیل حاوی اطلاع رسانی محصول جدید ارسال شود.

مناسب افراد مبتدی تا حرفه ای

ثبت نام و دریافت لینک اختصاصی

شروع تبلیغ در شبکه های اجتماعی یا سایت توسط شما

کسب درآمد به ازای هر خرید یا حتی ثبت نام از لینک شما

پرداخت کمیسیون شما پس از ۱۴ روز درصورت کنسل نشدن سفارش